اگر قصد خرید آنتی ویروس نود32 اصلی در کرمانشاه را دارید،بی شک گروه مانی با 8 سال تجربه مطمئن ترین آن را به شما ارائه داده و پشتیبان شما خواهد بود

 نماینده آنتی ویروس نود32 در کرمانشاه

تمام محصولات خانگی امنیتی آنتی ویروس نود32

به جرات میتوان گفت آنتی ویروس نود32 یکی از بهترین سبک ترین و قوی ترین آنتی ویروس های موجود در محصولات امنیتی و رایانه ای می باشد که دارای طرافداران بسیار زیادی بوده و همچنین بیشترین مشترکین را داراست.

شرکت Eset سری کامل محصول امنیتی خود را برای کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی های موبایل هومشمند تولید نموده است و کاربران می توانند توسط این محصولات خود را در مقابل انواع آلودگی ها امن نمایند. 

 

 

نماینده آنتی ویروس نود32 در کرمانشاه 

نسخه آنتی ویروس نود32  NOD32 Antivirus

این نسخه از محصولات امنیتی Eset نسخه پایه ای برای کاربران عادی و خانگی مانند کامپیوتر و لپ تاپ می باشد که بسیارسبک و قوی و همچنین هیچ تاثیری بر روی کارکرد ویندوز و سیستم نمی گذراند.

در این نسخه امکانات مواظبت از اطلاعات شما در شبکه های اجتماعی نیز قرار گرفته است.

 

فروش اسمارت سکوریتی نود32 در کرمانشاه

اسمارت سکوریتی نود32  Smart Security

کاملترین نسخه محصول شرکت Eset در خصوص امنیت اطلاعات این نسخه یعنی اسمارت سکوریتی میباشد.

این نسخه شامل تمامی امکانات امنیتی میباشد که هر کاربری که در دنیای اینترنت مشغول به فعالیت است چه برای جلوگیری از سرقت اطلاعات و چه برای جلوگیری از نفوذ در کامپیوتر او از طریق هکر نیاز به آنها دارد.

در این نسخه امکانات بیشتری نسبت به نسخه آنتی ویروس قرار داده شده است.

به شما استفاده از این نسخه را توصیه میکنیم

 

نماینده آنتی ویروس نود32 برای موبایل و اندروید در کرمانشاه

آنتی ویروس نود32 برای موبایل هوشمند  Mobile Security

وظیفه این نسخه از آنتی ویروس نود32 محافظت اطلاعات شما در برابر آلودگی های موبایل های هوشمند مانند آندروید و آیفون و تبلت است.

خیلی اوقات به دلیل ویروسی شدن گوشی و تبلت مجیور به ریست سخت افزاری یا فرمت نمودن گوشی و اطلاعات خود می شوید ، پس مواظب باشید.

شاید توجه نکرده باشید اما بسیاری از نرم افزارها و تصاویری که شما از طریق نرم افزار چت و گفتگو و سایتهای بازی دریافت مینمائید ویروس و آلوده هستند و بدون اطلاع شما نسبت به سرقت اطلاعت اقدام می نمایند.

چنانچه از موبایل هوشمند استفاده می نمایید حتما از آنتی ویروس اصلی نیز بهره ببرید.

 

فروش آنتی ویروس نود32 برای اپل و مکینتاش در کرمانشاه

آنتی ویروس نود32 برای اپل و مکینتاش  Cyber Security

شاید شما هم مانند سایرین تصور آن را دارید که چون ویروس برای سیستم عامل اپل یا مکینتاش کم است پس نیازی به داشتن آنتی ویروس نیست.

همانطور که میدانید ویروس نویسان برای تمام سیستم عامل ها و نرم افزار آلودگی و ویروس تولید میکنند تا کاربران را دچار مشکل نمایند ، از اینرو با ویروسی شدن سیستم عامل مک و خراب شدن سیستم عامل ان شما می بایست هزینه بیشتری نسبت به سیستم عامل ویندوز متمل شوید.

پس اگر مک دارید حتما این نسخه اصلی را تهیه نمایید