اگر مدیر یک سایت یا فروشگاه اینترنتی در کرمانشاه هستید و فرصت کافی و نیروی مناسب ورود اطلاعات و محصولات را ندارید،میتوانید با همکاری ما این کار را انجام دهید.

همکاری در ورود اطلاعات سایت و فروشگاه در کرمانشاه

نوشتن مطالب یک سایت و یا ورود اطلاعات فروشگاه اینترنتی ، نیاز به تمرین و تجربه دارد.

پس از اینکه سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در کرمانشاه توسط گروه مانی طراحی و اجرا گردید،یک آموزش بسیار مناسب به پرسنل شما داده میشود که بتوانند نسبت به ورود اخبار یا اطلاعات سایت براحتی اقدام نمایند.

اما مشکل بسیاری از افراد و کسانی که سفارش طراحی سایت میدهند این است که با توجه به حجم بالای محصولات و اخبار ، فرصت کافی و نیروی مناسب را ندارند،از اینرو گروه مانی ( شرکت توسعه افزار مانی ) با داشتن پرسنل بومی متعهد و حرفه ای در زمینه نوشتن مطالب و ورود محصولات در فروشگاه ، میتواند در قالب یک تفاهم نامه ، نسبت به اجرای این خدمات با شما همکاری لازم را انجام دهد.

در زمینه ورود اطلاعات سایت و درج محصولات فروشگاه که در کرمانشاه انجام میشود،شما میبایست اطلاعات اولیه مانند عکس ، عنوان ، قیمت ، توضیح اولیه یا منبعی برای دریافت اطلاعات به تیم ما ارائه نمائید،سپس ما با تحلیل و بررسی اطلاعات ، نسبه به ورود اطلاعات اقدام خواهیم نمود.

این عملیات میتواند به صورت دوره ای مثلا برای تعداد محصول یا خبر مشخص و یا به صورت دائمی و ماهیانه و سالیانه با توجه به اینکه در چه زمانها و حالتی اطلاعات درج میشود،در تفاهم نامه ذکر شود.

یک یک وبسایت دارید و با این مشکل روبرو هستید ، با ما تماس بگیرید.