باید بدانید که مشتریان جدید از طریق گوگل با شما آشنا میشوند پس باید یک وبسایت ، آماده جذب این مشتریان شود ، اما چگونه ؟ سئو راهکار است سئو یعنی ( تقویت سایت برای بدست آوردن نتایج بهتر در موتور جستجو مانند گوگل ).

 

 

خدمات سئو یا تقویت سایت برای گوگل در کرمانشاه

وقتی که سفارش طراحی سایت میدهید،شاید تصور نمائید که باید با هر کلمه ای که در گوگل زده میشود،سایت شما در نتیجه ها ظاهر شود،اما اینگونه نیست.

وقتیکه که یک سایت طراحی میشود عواملی مانند طراحی قالب سفارشی،واکنش گرا بودن قالب یا هوشمند شدن آن برای تمام دستگاه های هوشمند مثل موبایل و تبلت،سرعت مناسب سایت،ظاهری آراسته و رعایت اصول گرافیک،کدنویسی حرفه ای،محل هایی برای نوشتن کلمات کلیدی و عناوین مهم مطالب و صفحات، از سمت گروه مانی در طراحی رعایت میگردند.

موارد گفته شده در بالا از سمت گوگل دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که با اجرای آنها نزد گوگل امتیاز خوبی کسب مینمائید که نتیجه آن بعد از گذشت یکماه از طراحی سایت،ظاهر شدن نام سایت شما در گوگل با نوشتن نام فارسی آن میباشد و در دراز مدت مثلا 3 تا 5 ماه نیز ممکن است برخی کلمات کلیدی در موتور جستجو منجر به ظاهر شدن سایت شما در صفحات سایت شود که این امر نیز بخاطر رعایت اصول طراحی بوده که در همان هزینه اولیه قرارداد بصورت رایگان و بدون اطلاع شما انجام شده اند.

موضوع مهم در خصوص سئو ، کسب رتبه توسط کلمات کلیدی ، عناوین مطالب در گوگل میباشد که امری پیچیده و زمانبر است که صاحبان سایت ها میبایست طی یک قرارداد با طراح یا برنامه نویس سایت خود موجب شوند روند اجرای رازها و تکنیک های سئو و تقویت سایت رخ دهد.

در قراردادی که جداگانه برای سئو با مبلغی مشخص و جدای از مبلغ طراحی سایت ، انجام میشود،مواردی شامل

 1. تعریف اکانت های گوگل
 2. آنالیز کلماتی که صاحب سایت قصد دارد سایت را بر روی آنها حساس کند
 3. ارتقا سطح کدنویسی مختص به سئو
 4. ایجاد ماژولهایی هوشمند جهت اشتراک گذاری
 5. آموزشهای کاربردی مطلب نویسی به روش سئو و .... است که از سمت برنامه نویس سئو باید رعایت گردند

در سایت اجرا میگردد که صاحب سایت باید مطابق آموزشهایی که طراح به وی میدهد در زمان های مشخص اقدام به تولید محتوا نماید تا در دراز مدت به نتایج مناسب گوگل برسد.

به نتیجه رسیدن مناسب در گوگل یعنی ، پس از رعایت تمام قوانین از سمت طراح و مدیر یا نویسنده سایت ( مشتری ) ، وقتی بطور مثال شما سیسمونی میفروشید ، پس تمامی عملیات سئو باید برای کلماتی مانند سیسمونی کودک،فروش سیسمونی،بهترین قیمت سیسمونی و از این کلمات تنظیم شود،بعد از گذشت چند ماه از انتهای جدول گوگل به صفحات دوم و سوم به آرامی برسید،که این بهترین اتفاقی است که در سئو می افتد و نشانگر این است که عملیات سئو به درستی انجام شده و به آن نتیجه مناسب در گوگل میگوییم،باید بدانید و بپذیرید که قبل از شما سایت های زیادی همین روند را در پیش گرفته و نزد گوگل دارای اهمیت هستند ، پس چه دلیلی وجود دارد که گوگل از اهمیت آنها کم نموده و شما را مهمتر نماید؟ اینجاست که به این نتیجه میرسیم حتما قواعدی وجود دارد که گوگل سایت شما را نیز مانند آنها مهم ببینید اما این اهمیت دادن ، ممکن است یکسال و بیشتر طول بکشد چرا که رقبای شما زیاد بوده و مانند شما در حال انجام هزینه برای سئو و بدست آوردن بهترین نتیجه هستند.

با توضیحات بالا ، متوجه شده اید که :

 1. باید مشتری های جدید را از طرف گوگل و شبکه های اجتماعی پیدا نمود
 2. سئو یک اتفاق خیلی مهم است و هر سایتی که با مشتری سر و کار دارد آنرا باید اجرا کند
 3. سئو دارای هزینه میباشد
 4. سئو به زمان نیاز دارد
 5. در سئو تضمینی وجود ندارد یعنی هیچکس نمیتواند به صورت قاطع بگوید که من سایت شما را در مدت مثلا 4 ماه به صفحه اول میرسانم چرا؟ چون تمام طراحان و سئوکاران فقط سعی خود را انجام میدهند و پس از کار آنها ، این شما هستید که تاثیر بسیار بالایی بر پیشرفت کار خواهید گذارد
 6. سئو آرام آرام اتفاق می افتد
 7. سئو و انجام خدمات آن ، تمام نشدنی است یعنی اگر به نتیجه مناسبی رسیدیم ، برای همیشه در آن نتیجه باقی نخواهیم ماند چرا که رقبای ما ، مانند ما ، فعال هستند،پس سئو یک فعالیت همیشگی است
 8. قرارداد سئو برای مدت زمان حدودی بسته میشود مثلا برای شش تا دوازده ماه و اگر بیشتر شد جای نگرانی نیست و نباید اینکار را متوقف نمود چرا که این نتایج دست گوگل است و باید منتظر بود.

هشدار !

 1. دادن تضمین به مشتری برای اینکه به وی بگوییم که حتما صفحه اول خواهی رسید،کاری غیر منطقی است ، البته ممکن است بعد از دو سال اتفاق افتد اما در مدت زمان کم ، بدانید که راه هایی غیر منطقی مانند لینک گرفتن از دیگر سایت ، پول دادن به گوگل ، تقلب در سئو نیز وجود دارد که شما را ممکن است در زمان کم به نتیجه مناسب برساند اما از آنجایی که گوگل هوشمند است،پس از مدتی متوجه اعمال تقلب ها شده و سایت شما در هر رتبه ای که هست به انتهای جدول یا پنالتی میفرستد و ممکن است هیچوقت دیگر در جستجو ها دیده نشوید.
 2. ملاک پیشرفت سئو شما ، تماس های جدید با مجموعه شما است ، بالا رفتن آمار بازدید مطالب و محصولات شما است ، و در نهایت منجر به فروش شما میشود ، پس بررسی مکرر سایت شما ، در سایت هایی مانند الکسا و یا امثال آن که مثلا الان رتبه ما چند میباشد کاری بیهوده است و اعداد رتبه در سایت های امتیاز دهی بسیاری اوقات با پول بدست می آیند.

امیدواریم توانسته باشیم موضوع سئو در برای شما واضح نمائیم و بتوانید نسبت به اجرای آن تصمیم گیری نمائید.