گــروه مانی
37239736 - 37239726

کسب و کار اینترنتی خود را با طراحی سایت گروه مانی آغاز نمائید

توانایی هر تیم طراحی سایت یا شرکتی که در زمینه طراحی سایت فعالیت مینماید ، به رزومه و سایت های طراحی شده توسط آن میباشد.

تعداد سایت های دولتی ، شرکتی ، خبری ، شخصی ، فروشگاه اینترنتی توسط گروه مانی در کرمانشاه از مرز 50 عدد گذر نموده و روز به روز به آنها افزوده میشود.

دلیل این افزایش طراحی سایت در کرمانشاه ، چیزی نیست جز ، کیفیت خوب ، پشتیبانی مطمئن در خدمات گروه مانی در کرمانشاه.

قدم اول برای طراحی سایت انتخاب دامنه

برای اینکه طراحی یک سایت و یا سفارش یک سایت را شروع کنید،قدم اول آن ثبت و یا اجاره نمودن اسم برای سایت میباشد.اگر دامنه یا نام انگلیسی سایت را توسط شرکت ما ثبت ننمائید،سایت شما قابل مشاهده نخواهد بود.

دامنه چیست؟

Domain (دامنه) در فارسی به معنی قلمرو یا گستره می باشد که محور اصلی وب سایت ها و کلیه فعالیتهای Online و تجارتهای الکترونیکی است. نام دامنه (Domain) نشان دهنده محتوا و خلاصه مطالب و عناوینی است که کاربر اینترنتی انتظار دارد با آن روبرو شود. به عبارتی دیگر نام دامنه...

ثبت دامنه و فروش دامنه و اسم سایت در کرمانشاه

قدم دوم برای طراحی سایت تعیین چهارچوب و گرافیک اولیه

طراحی سایت در کرمانشاه با اجرای گرافیک و رنگ های جذاب و امروزی

وقتی که دامنه سایت انتخاب شد،نوبت به آن میرسد که با توجه به کسب و کار خود،بررسی نمائید قرار است در سایت،چه امکانات و قابلیت هایی نمایش داده شود.

در این مرحله باید چندین کار را انجام دهید

کار خود را کاملا بررسی کنید یعنی فرض بگیریم که یک شرکت هستید،باید بررسی کنید که مشتریان شما و افراد در سایت که وارد میشوند،قرار است چه توضیحات و چه امکاناتی را مشاهده کنند،پس ابتدا همه چیز را بر روی کاغذ بنویسید اینکه مثلا صفحه بنام درباره ما ، صفحه ای برای نمایش اطلاعات و تاریخچه ، صفحه ای برای نمایش نمونه کارها و تولیدات و .... را تعیین کنید.

قدم سوم در طراحی سایت : بررسی نیازها و امکانات توسط شما

سایت هایی که در کرمانشاه توسط گروه مانی طراحی شده اند،داره قابلیت های پایه ای هستند که هر مشتری میتواند از آنها برای مدیریت و اجرای نیازهای عمومی خود استفاده نماید،اما برخی مشتریان نیز هستند که بر حسب کسب و کارشان نیازمند قابلیتی ویژه میباشند تا مثلا بتوانند گزارش گیری انجام دهند ، پیش فاکتور ثبت کنند

باید بدانید که اغلب طراحان سایت ها،از بخش های درون کسب و کار شما بی خبر هستند. شما باید توضیحات کاملی را در خصوص کسب و کارتان به طراح سایت در کرمانشاه ارائه کنید تا بتواند شناخت مناسبی از کار شما پیدا نموده و در ارائه امکانات مورد نیاز ، به شما راهنمایی دقیقتر برساند. فرض کنیم شما یک شرکت دارید،درون شرکت نیازهای متعددی وجود دارد،بطور مثال : حقوق پرداخت میشود هزینه هایی وجود دارد مشتریانی دارید که نیاز به طبقه بندی آنها میباشد

برنامه نویسی و ارتقا سایت در کرمانشاه با گروه مانی

قدم چهارم در طراحی سایت عقد قرارداد در کرمانشاه

قدم چهارم در طراحی سایت عقد قرارداد در کرمانشاه

آخرین مرحله از طراحی سایت در کرمانشاه ، عقد قراردادی بسیار محکم جهت اجرای تعهدات میباشد.

در بسیاری از موارد دیده ایم که همشتریان برای طراحی سایت در کرمانشاه،به سراغ تیم های طراحی رفته و سایت خود را سفارش داده اند،اما در این میان نه قراردادی بسته اند و نه مستنداتی که مشخص مینماید طرفین قرارداد طراحی سایت در کرمانشاه چه تعهداتی در مقابل یکدیگر دارند. عدم وجود یک قرارداد قانونی بین طراح سایت و مشتری ، در زمانی که سوء تفاهمی...

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت در کرمانشاه

پشتیبانی سایت دارای ابعاد گوناگونی است که باید به تفکیک و شفاف میان طراح سایت در کرمانشاه و مشتری مطرح گردد.

باید بدانید که مهمترین و حساس ترین موضوع در طراحی یک نرم افزار و یک سایت اینترنتی و هر آنچه که به تولید نرم افزار مربتط میگردد،پشتیبانی خوب آن است.

در کرمانشاه طراحان سایت متعددی وجود دارد که هر کدام مدعی بهترین بودن هستند و البته ممکن است که برخی از آنها واقعا ادعای به جایی داشته باشند،اما نکته مهم اینکه همه طراحان سایت در کرمانشاه دارای پشتیبانی مناسبی نیستند و همین امر موجب میشود که مشتری ها در کرمانشاه نا امید شده و به سراغ طراحات سایت در شهرهای دیگر رفته و اینکار موجب ضعیف شدن کسب و کار طراح سایت میشود.

وقتی که یک سایت در کرمانشاه طراحی میگردد مزیت بزرگ برای مشتری این است که به صورت حضوری و براحتی در تیم طراحی آن در دسترس است و جهت رفع برخی مشکلات که نیاز به حضور است امکان پذیر میشود. اما به اعتقاد گروه مانی در کرمانشاه ، تیم طراحی و برنامه نویسی سایتی موفق است که بدون نیاز به حضور مشتری بتواند بهترین پشتیبانی را به مشتری طراحی سایت خود داده و او را راضی نگه دارد.

بالا بردن رتبه سایت در جستجوگر گوگل

Image

باید بدانید که مشتریان جدید از طریق گوگل با شما آشنا میشوند پس باید یک وبسایت ، آماده جذب این مشتریان شود ، اما چگونه ؟ سئو راهکار است سئو یعنی ( تقویت سایت برای بدست آوردن نتایج بهتر در موتور جستجو مانند گوگل ).

وقتی که سفارش طراحی سایت میدهید،شاید تصور نمائید که باید با هر کلمه ای که در گوگل زده میشود،سایت شما در نتیجه ها ظاهر شود،اما اینگونه نیست.

وقتیکه که یک سایت طراحی میشود عواملی مانند طراحی قالب سفارشی،واکنش گرا بودن قالب یا هوشمند شدن آن برای تمام دستگاه های هوشمند مثل موبایل و تبلت،سرعت مناسب سایت،ظاهری آراسته و رعایت اصول گرافیک،کدنویسی حرفه ای،محل هایی برای نوشتن کلمات کلیدی و عناوین مهم مطالب و صفحات، از سمت گروه مانی در طراحی رعایت میگردند.

موارد گفته شده در بالا از سمت گوگل دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که با اجرای آنها نزد گوگل امتیاز خوبی کسب مینمائید که نتیجه آن بعد از گذشت یکماه از طراحی سایت،ظاهر شدن نام سایت شما در گوگل با نوشتن نام فارسی آن میباشد و در دراز مدت مثلا 3 تا 5 ماه نیز ممکن است برخی کلمات کلیدی در موتور جستجو منجر به ظاهر شدن سایت شما در صفحات سایت شود که این امر نیز بخاطر رعایت اصول طراحی بوده که در همان هزینه اولیه قرارداد بصورت رایگان و بدون اطلاع شما انجام شده اند.

همکاری در ورود اطلاعات و اخبار و محصولات فروشگاه اینترنتی

اگر مدیر یک سایت یا فروشگاه اینترنتی در کرمانشاه هستید و فرصت کافی و نیروی مناسب ورود اطلاعات و محصولات را ندارید،میتوانید با همکاری ما این کار را انجام دهید.

نوشتن مطالب یک سایت و یا ورود اطلاعات فروشگاه اینترنتی ، نیاز به تمرین و تجربه دارد.

پس از اینکه سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در کرمانشاه توسط گروه مانی طراحی و اجرا گردید،یک آموزش بسیار مناسب به پرسنل شما داده میشود که بتوانند نسبت به ورود اخبار یا اطلاعات سایت براحتی اقدام نمایند.

اما مشکل بسیاری از افراد و کسانی که سفارش طراحی سایت میدهند این است که با توجه به حجم بالای محصولات و اخبار ، فرصت کافی و نیروی مناسب را ندارند،از اینرو گروه مانی ...

همکاری در ورود اطلاعات و محصولات فروشگاه اینترنتی در کرمانشاه